הדף הזה מוקדש ל-2 אנשים שאני חייב להם תודה ענקית.

התודה הראשונה מגיעה למנטור שלי

את כל ההצלחות, התוצאות, וההתפתחות האישית שלי גם בעסקים וגם בחיים האישיים אני חייב לו.

אותו בן אדם השפיע עלי ונתן לי כל כך הרבה לאורך שנים כך שמכתב התודה הזה לא יכול להעביר את קצה קצהו של הכרת התודה שלי אליו. לבן אדם הזה קוראים אלי שביט ואם מעניין אתכם לקרוא עליו קצת ולהבין במי מדובר תוכלו לקרוא עליו כאן >>

אני מאמין שאלי הוא אחד המנטורים הטובים בעולם. נקודה. בלי הגזמות ובלי סיסמאות. צריך להכיר אותו לעומק כדי להבין את עומק החשיבה שלו. אישית אני חושב שהבן אדם גאון במלוא המובן של המילה.

אלי הוא מנטור יחיד במינו עם ידע מיוחד במינו על עסקים והחיים, עם ראיית עולם מאוד לא שגרתית וקונבנציונאלית (זהירות הוא ידוע כמי שמעקם לאנשים את הראש :)). הידע של אלי שווה ערך לידע של מספר מחזורי חיים בבן אדם אחד, למרות שהוא עוד צעיר שזה עוד יותר מרשים.

הייתי בר מזל מספיק כדי שאלי יסכים לקבל אותי כתלמיד שלו וזה לא מובן מאליו, לדעתי כל אדם צריך מנטור וחשוב לבחור את המנטור הנכון בדיוק כמו שזה חשוב למנטור לבחור נכון את התלמיד שלו.

הגישה לחיים של אלי מדביקה אותך מהר והרבה מאוד מ"התכנות" שהכניסו בך מאז שהיית ילד נעלם ולא חוזר יותר. את התכנות מחליפות תפיסות, אמונות, וגישות חדשות לחיים שמקדמות אותך שנות אור קדימה.

תודה רבה רבה מנטור יקר על כל הלימוד וההשקעה, זה אף פעם לא מובן מאליו!

התודה השנייה מגיעה ליוסי אלחנן

התמזל מזלי לפגוש את יוסי לפני מספר שנים, מסוג האנשים שאומרים עליהם "אנשים טובים באמצע הדרך" 🙂

יוסי הוא איש PPC מוכשר בטירוף, מקצועי ומקצוען, שבמקרה הוא גם בן אדם נהדר שאוהב לעזור וחבר טוב. אין ספור מההצלחות שלי עם לקוחות אני חייב לו. יוסי עזר לי וממשיך לעזור כבר יותר מ-3 שנים. בן אדם טוב כבר אמרתי?

לא הייתי מגיע לאן שהגעתי ומבחינת ההצלחות והתוצאות עסקיות בלי העזרה וההכוונה שלו אז אני באמת חייב לו המון המון תודה.

תודה רבה לך יוסי היקר!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

או דברו איתנו ישירות

רח' הגלעד 6, נתניה
משרד: 09-887-5776 | סלולרי: 052-232-1265
אימייל:  contact@arnet-digital.com